ibelle31
ibelle31
Vilvoorde

Nicola Rayner - Uit het oog

01/05/20 - ibelle31 - Vilvoorde
Een verslavende en intelligente psychologische thriller voor fans van Shari Lapena en Ruth Ware. Alice Bell weet dat haar man George van mooie vrouwen houdt. Ze weet ook dat hij haar aanbidt en dat haar zwangerschap hun relatie alleen maar hechter zal maken. Maar als ze terugkomt van een zakenreis ziet ze in de weerspiegeling van een treinraam een prachtige roodharige vrouw. Een vrouw die het evenbeeld is van Ruth, haar medestudente van jaren geleden, die na een nachtelijke zwempartij spoorloos is verdwenen. Wanneer ze George vertelt over het voorval in de trein reageert hij heel terughoudend. En als ze ontdekt dat een oude groepsfoto vlak daarna bijgeknipt en opnieuw ingelijst is, wordt Alice wantrouwend. Want wat weet George over Ruth, en wat was zijn relatie met haar? En kan Alice zelf nog vertrouwen op de herinneringen aan haar studietijd?
Ruilstaat: 
Zo goed als nieuw
Categorie: 
Boeken & Tijdschriften
Fictie

Aangeboden voorwerpen

  • Loes den Hollander - Mij zie je niet

    17/08/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Robert Bryndza - Laatste adem

    13/08/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Michael Berg - Twee zomers

    01/08/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Lidewij Martens - Ondergronds

    01/08/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Jet Van Vuuren - Papadag

    01/08/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Kim van Kooten - Lieveling

    01/08/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Suzanne Vermeer - Het chalet

    01/08/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Margaret Atwood - Het verhaal van de dienstmaagd

    17/07/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • J.D. Barker - Horen, zien en zwijgen

    12/06/20 - ibelle31 - Vilvoorde
  • Libby Page - Het zwembad

    06/06/20 - ibelle31 - Vilvoorde